Envirogranty od Nadácie VÚB

Nadácia VÚB prerozdelí až 100 tis. € medzi Envirogranty 🌍🌍🌍

Program podporí projekty v témach, ktoré majú zásadný vplyv na súčasný stav a budúci vývoj našej krajiny a spoločnosti: 1. Ochrana biodiverzity 2. Zelená ekonomika

Maximálna suma grantu je 12 000 eur, projekt nevyžaduje spolufinancovanie.

Oprávnení žiadatelia: -mimovládne organizácie (nadácie, občianske združenia, neziskové organizácie poskytujúce všeobecne prospešné služby, cirkevné organizácie), -miestne samosprávy.

Oprávnené náklady: -personálne výdavky pracovníkov organizácie na prácu priamo súvisiacu s realizáciou projektu a v čase jeho trvania, -cestovné náklady pracovníkov organizácie priamo súvisiace s predloženým projektom, a v čase jeho trvania, -spotrebný materiál a technické zabezpečenie nevyhnutné na realizáciu aktivít projektu, -služby tretích strán, priamo súvisiace s realizáciou projektu, -náklady na komunikáciu projektu vo výške do 10 % z celkového rozpočtu.

Formulár žiadosti o grant nájdete tu. Do elektronického formulára možno vstupovať opakovane a dopĺňať ho. Uzávierka prijímania žiadostí je 5. novembra 2020 do 23:59 hod.

cppsnina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.