Zapojte sa do Riadnych Záverečných Výziev KV v odvetví Architektúra a Reklama a Marketing a čerpajte na svoje projekty finančnú podporu cez kreatívne vouchery!

KEDY? Online registrácia záujmu o získanie kreatívneho vouchera bude otvorená od piatka 16. septembra 2022 od 12:00 hod. do pondelka 19. septembra 2022 do 20:00 hod.

KDE? Všetky informácie nájdete v časti VÝZVY

Výšku finančnej pomoci, ktorú môžete získať až do 85 % nákladov ktoré sú potrebné na realizáciu Vášho projektu (jej maximálnu hodnotu sa dozviete vo výzvach) bude predstavovať Kreatívny voucher, ktorý môžete využiť na služby/diela v odvetví Architektúra a Reklama a Marketing.

Výzvy sú zverejnené od 9. septembra 2022. Dni zostávajúce do otvorenia samotnej online registrácie sú určené na podrobné oboznámenie sa s ich podmienkami či už osobne, alebo s využitím konzultačných centier, kde sa konzultácie poskytujú telefonickou aj online formou. Zaregistrovať sa môžete cez formulár zverejnený na Konzultácie KC.

cppsnina

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.